Strona głowna  /  Galeria  /  TO BYŁ BAL !
TO BYŁ BAL !
data dodania: 2013-01-09

Karnawałowy bal zgromadził dziś ponad 110 przedszkolaków, którzy od rana przybywali do przedszkola wyposażeni przez rodziców we wspaniałe stroje, fryzury i akcesoria (nie zabrakło nawet specjalnych makijaży i biżuterii). Ale najważniejsze, że dopisały dobry humor i chęci do wesołej zabawy. Przedpołudniowe zabawy taneczne i  akompaniament  zapewnili prowadzący zajęcia rytmiczne Pani Kasia i Pan Krzyś. Przerwy w tańcu wypełniły konkursy ze słodkimi nagrodami. Po obiadku chwile wytchnienia dla zmęczonych nóg zapewnili aktorzy prezentujący bajkę pt. "Śnieżne niespodzianki". A po podwieczorku każdy mógł spróbować swych sił w przedszkolnym turnieju tańca, prowadzonym przez Pana Kamila. Nie zabrakło także upominków przygotowanych przez przedszkole i Radę Rodziców oraz ufundowanych przez sponsorów.

Strona: 1 2 3 4