Strona głowna  /  Galeria  /  Konkurs "Owad przestrzenny"- MALI ODKRYWCY
Konkurs "Owad przestrzenny"- MALI ODKRYWCY
data dodania: 2020-05-26

Bardzo dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za wzięcie udziału w grupowym  konkursie "Owad przestrzenny". Jak widać na załączonych zdjęciach, prace cechowała pomysłowość, kreatywność, bogactwo materiałów z których zostały wykonane. Nie lada wyzwaniem było  dla nas dokonanie oceny i wyboru najlepszych... dlatego biorąc pod uwagę pomysłowość, staranność wykonania, zaangażowanie i  wkład pracy, nagrodę główną przyznałyśmy  Marcelkowi P. Za piękne  prace  i oryginalne pomysły wyróżniamy również: Martynkę S., Wiktorię M., Milenkę G. i Fabianka M.
Na wszystkich uczestników konkursu czekają drobne upominki, które będzie można odebrać z przedszkola w pierwszych dniach czerwca.
                                                                                                                                                                                                                                     Wychowawczynie oddziału VI.