Strona głowna  /  Galeria  /  "Roztańczone Myszki" - rysujemy, malujemy, śpiewamy z uśmiechem i radością.
"Roztańczone Myszki" - rysujemy, malujemy, śpiewamy z uśmiechem i radością.
data dodania: 2020-04-25

Niezmiernie miło czytać nam inforamcje zwrotne od Was, Drodzy Rodzice, iż podobają się Państwu oraz dzieciom proponowane przez nas pomysły do pracy w domu. Pojawia się duży uśmiech na twarzy, gdy widzimy zdjęcia z przepięknymi pracami wykonannymi przez dzieci, między innymi kartka przyjaźni. Raz jeszcze dziękujemy za współpracę i zaangażowanie oraz cieszymy się, że dzieci mają widoczny na zdjęciach, duży zapał do pracy oraz radość i uśmiech. Cały czas zachęcamy  Rodziców do  przekazywania nam fotorelacji związanej z zajęciami zdalnymi. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Wychowawcy grupy "Roztańczone Myszki".