Strona głowna  /  Galeria  /  "ZARADNE BIEDRONECZKI" - rozstrzygnięcie Rodzinnego konkursu "Geometryczny Robot"
data dodania: 2020-04-07

Wyniki grupowego Rodzinnego Konkursu   Plastycznego „Geometryczny Robot"

W związku z zakończeniem realizacji tematu: „W krainie figur geometrycznych” w oddziale VII „Zaradne Biedroneczki”, zorganizowano pod koniec marca konkurs plastyczny „Geometryczny Robot”.

Celem konkursu było:

• rozwijanie zainteresowań plastyczno- konstrukcyjnych oraz wyobraźni twórczej dzieci;
  • rozbudzanie wrażliwości, fantazji oraz kreatywności dzieci oraz ich rodziców;
  • utrwalenie poznanych figur geometrycznych poprzez zabawę.

W konkursie wzięło udział 9 dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

Prace były ciekawe, kolorowe z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów, a – co najważniejsze- spełniały podstawową rolę- były robotami.

Komisja w składzie:

Dyrektor Przedszkola: Pani Urszula Żebrowska

W-ce Dyrektor: Pani Bogusława Starzyk

Organizator konkursu: Joanna Przetak

oraz 10 nauczycielek z Gminnego Przedszkola w Lisiej Górze, poprzez głosowanie drogą elektroniczną

przyznała spośród nadesłanych prac:

• 1 miejsce : Amelia Kornaus
  • 2 miejsce : Julia Pieprzycka i Filip Prus
  • 3 miejsce : Milena Paluch

Pragniemy podkreślić, iż wszystkie nadesłane prace były pomysłowe i ciekawe. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i coś słodkiego :)