Strona głowna  /  Galeria  /  MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU
MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2019-12-10

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonała wcześniej bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj. 6 grudnia nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj odwiedził każdą grupę. Dzieci przygotowały dla Mikołaja niespodzianki- piosenki, wiersze, a także własnoręcznie wykonane upominki. Następnie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Radości nie było końca. Na zakończenie każde dziecko miało możliwość zrobienia z Mikołajem pamiątkowego zdjęcia. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Był to dzień pełen radości i uśmiechu.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7