Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - urodziny Misia Krzysia
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - urodziny Misia Krzysia
data dodania: 2019-11-25

25 listopada obchodzilismy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia - świętując przy tej okazji urodziny misia Krzysia. Miś Krzyś na swoje urodzinki zaprosił wszystkie przedszkolaki ze swoimi ulubionymi pluszakami - misiami, które w tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola. Przedszkolaki przestrzegając zasad dobrego wychowania: złożyły misiowi życzenia, wręczyły własnoręcznie wykonany w grupie prezent, recytowały wiersz, zaśpiewały STO LAT i oczywiście wzrowo sie zachowywały.  Przyjęciu urodzinowemu towarzyszyła radosna atmosfera - wspólnej zabawy, śpiewu i tańca. Dopełnieniem tego wyjątkowego dnia był poczęstunek |"ciasteczkowo - owocowy". Dzien Pluszowego Misia oprócz dobrej zabawy zawierał także treści edukacyjne - zapoznano dzieci z  historią pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych. Podczas wspólnego spotkania wykonano wiele zdjęć, które stanowią udokumentowanie dobrej, zgodnej zabawy. Zapewniamy, że  Dzień Pluszowego Misia świętować będziemy także w przyszłym roku, bo przecież MIŚ - to najlepszy przyjaciel dziecka.....

Strona: 1 2 3 4 5