Strona głowna  /  Galeria  /  Mądre Sowy na Eko-Przedszkoliadzie w Łukowej
Mądre Sowy na Eko-Przedszkoliadzie w Łukowej
data dodania: 2019-09-24

W dniu dzisiejszym dzieci z Oddziału V- "Mądre Sowy" uczestniczyły w EKO- PRZEDSZKOLIADZIE, zorganizowanej przez Gminne Przedszkole w Łukowej i Branżową Organizację Odzysku w Tarnowie. Dzieci z wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy spotkały się w pięknym ogrodzie przedszkola w Łukowej, aby zaśpiewać poznane piosenki o tematyce ekologicznej, zaprezentować stroje z materiałów przeznaczonych do recyklingu i wykazać się w konkursie swoją wiedzą o segregacji odpadów i ich wykorzystywaniu. W miłej atmosferze, przy smacznych i zdrowych przekąskach i wśród wielu atrakcji przygotowanych przez gospodarzy imprezy czas mijał bardzo szybko.  Wspaniałe nagrody dla wszystkich przedszkoli i upominki dla dzieci ufundowane zostały przez BOO w Tarnowie. Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielkom, pracownikom i rodzicom z Gminnego Przedszkola w Łukowej za zaproszenie i za wszystkie atrakcje :)

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8