Strona głowna  /  Galeria  /  Konkurs
data dodania: 2019-06-04

Konkurs „Mam talent” był konkursem uwieńczającym całoroczną realizację programu oraz rocznego planu rozwoju przedszkola „Rozwijamy talenty”. Swoim zainteresowaniem zgromadził 11 uczestników. Dzieci z przedszkola prezentowały swe uzdolnienia oraz zainteresowania w takich dziedzinach jak : recytatorstwo, śpiew, taniec, oraz gra na instrumentach muzycznych. Jury stanęło przed trudnym zadaniem. Podkreślić należy, iż chętne dzieci były zgłaszane do konkursu z inicjatywy rodziców i przez nich samych też, były przygotowywane do występu. Konkurs dostarczył wiele emocji zarówno występującym jak i rodzicom, oglądającym swoje pociechy w roli artystów.

Laureatami konkursu zostali, zajmując kolejne miejsca:

1. Hanna Gawle - śpiew „ Deszczowa piosenka”

2. Kacper Kotapka - śpiew " 100" Sound'n'Grace

3. Szymon Kuczera – gra na akordeonie, utwór „ Mam chusteczkę haftowaną”

Wyrożnienie otrzymała najmłodsza, 3letnia uczestniczka – Eliza Janiszewska w piosence

„ Kaczka Dziwaczka”.

Wszystkim występującym dzieciom, gratulujemy wspaniałego występu :)

Strona: 1 2 3 4