Strona głowna  /  Galeria  /  Mali odkrywcy rozwijają talenty - kukiełki.
Mali odkrywcy rozwijają talenty - kukiełki.
data dodania: 2019-02-24

Dzieci lubią tworzyć. Zaś my nauczyciele, uwielbiamy patrzeć jak dzieci robią to z zapałem i entuzjazmem. W tym roku realizując zadania z rocznego planu rozwoju przedszkola oraz realizując program autorski - " Rozwijamy talenty" skupiamy się na różnorodności podejmowanych działań. Wszystko to po to aby rozwijać u dzieci ich uzdolnienia i zainteresowania, aby dać im upust a jednoczesnie pokazać, że mogą, umieją i że są zdolne. Rozbudzamy wiarę we własne możliwości, dając poczucie sprawstwa i satysfakcji  z wykonanej pracy. Podczas kolejnych spotkań Klubu Małych Odkrywców - dzieci tworzyły kukiełki. Były to postacie z bajek, które lubią, które je interesują. Materiały : papier,wykałaczki, klej, kredki. Jakże proste a końcowa zabawa w teatrzyk dająca tyle radości. Bajkowo...