Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - PSZCZÓŁKI I SOWY-MĄDRE GŁOWY
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - PSZCZÓŁKI I SOWY-MĄDRE GŁOWY
data dodania: 2018-11-26

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na świecie co rok, 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Z tej okazji w poniedziałek 26 listopada nasze przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje  ulubione misie. Zaprosiliśmy je do radosnych zabaw, wesołych konkursów oraz wspólnych fotografii. Przypomnieliśmy historie misiów znanych z filmów lub bajek. A jeden z misiów zaprosił dzieci do świata wielkiej literatury...

Misie odbędą "czytelnicze" odwiedziny w domach przedszkolaków.  Zaingurowaliśmy także akcję wspólnego czytania w grupie przedszkolnej, do której zapraszamy osoby związane z przedszkolem, rodziców, dziadków i wszystkich chętnych.

Strona: 1 2 3