Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia otwarte w Oddz. V - Sowy Mądre Głowy
Zajęcia otwarte w Oddz. V - Sowy Mądre Głowy
data dodania: 2018-11-22

Zajęcia otwarte dla Rodziców są w naszym przedszkolu organizowane 2 razy w ciągu roku szkolnego - odpowiednio w I i II semestrze. Zajęcia otwarte - to forma zajęć umożliwiająca rodzicom obserwowanie swojego dziecka w czasie zabaw i zajęć w grupie rówieśniczej. Zajęcia umożliwiają również rodzicom zapoznanie się z pracą nauczyciela przedszkola.
       W grupie "Sowy mądre głowy" w / w zajęcia odbyły się 22 listopada. Starszaki aktywnie brały w nich udział. Zaprezentowały swoje umiejętności: uwagi, myślenia, wypowiadania się, czytania, przeliczania,  dodawania, odejmowania, współdziałania w grupie. Rodzice mogli bezpośrednio podczas zajęć dydaktycznych obserwować swoje pociechy -  ich aktywność, umiejętności i zachowanie dziecka na tle grupy. Mogli także porównać stopien rozwoju swojego dziecka z rówieśnikami.