Strona głowna  /  Galeria  /  Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS"
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS"
data dodania: 2018-10-11

Konkurs plastyczny " Czyste powietrze wokół nas" dobiegł końca. Jury w składzie: J. Gancarz (pracownik Urzędu Gminy w Lisiej Górze), L. Gancarz (kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisiej Górze), G. Merchut ( pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisiej Górze) oceniło 33 złożone przez dzieci prace.
Po wnikliwej analizie Jury wyłoniło laureatów konkursu:
I   miejsce Magdalena M., Oddz. V
II  miejsce Maja C., Oddz. VI
III miejsce Szymon K., Odz. V
oraz wskazało prace wyróżnione wykonane przez dzieci:
Hania G., Karol C., Weronika Z., Szymon C., Aleksandra Cz., Kornel P., Zuzanna B., Lena Sz.
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w wyżej wymienionym konkursie, za ich zaangażowanie i ogrom włożonej pracy.
Zwycięscy konkursu jak i pozostali jego uczestnicy zostali nagrodzeni. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Lisia Góra Pan Arkadiusz Mikuła, któremu bardzo za nie dziękujemy.

Strona: 1 2 3