To takie proste!
Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU ...
W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU ...
data dodania: 2012-01-10


             W świąteczny nastrój wprowadzały nas w tym roku przygotowania do kiermaszu ozdób. Poświęcony na przygotowanie ozdób i wystroju kiermaszu wysiłek można by liczyć w setkach godzin pracy nauczycielek, kilogramach zużytego gipsu czy kilometrach metrów zużytych wstążek. Ale efektem tych starań było wiele słów uznania a nawet zachwytu oraz zgromadzona pokaźna kwota, przekazana na planowaną uroczystość z okazji zbliżającego się Jubileuszu 50-lecia przedszkola.
            Dzięki pomocy Pana Michała Przetaka jedna z sal zamieniła się na kilka godzin w studio nagrań, dzięki czemu przedszkolaki nagrały pierwszą w historii przedszkola "profesjonalną" płytę, na której znalazły się tradycyjne kolędy i świąteczne piosenki w wykonaniu dzieci ze wszystkich grup.
            Zwieńczeniem przygotowań było przedświąteczne spotkanie całej społeczności przedszkola, z udziałem zaproszonych emerytowanych pracowników. Oczywiście nie zabrakło życzeń składanych podczas łąmania się opłatkiem oraz wspólnego śpiewania kolęd. A całości świątecznego nastroju dopełnili profesjonalni artyści koncertem "Hej kolęda, kolęda..."
Strona: 1 2
Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+1