Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ MAMY ORAZ ZAJĘCIA OTWARTE NA ODDZIALE
DZIEŃ MAMY ORAZ ZAJĘCIA OTWARTE NA ODDZIALE
data dodania: 2018-05-28

Mali odkrywcy, mieli możliowść podczas zajęć otwartych kierowanych szczególnie do swych mam, oprócz swych umiejętności zaprezentować krótki program zawierający piosenki i życzenia z okazji Świeta Mamy. Zajęcia prowadzone były w nieco innej formie niż zwykle, w formie rozgrywek. W zajęcia także byli zaangażowani rodzice. Jako sędziowie oraz jako uczestnicy konkurencji :) . Były między innymi zagadki, kalambury oraz matematyczna mucha. Zatem nikt się nie nudził. Było energicznie i wesoło. Bo przecież najważniejsze są słowa "Nauka przez zabawę". Słowa zostały wcielone w czyn.

Serdecznie dziękujemy i składamy najlepsze życzenia wszystkim Mamusiom :) Zaś dzieciom dziękujemy za wspaniałe wywiązywanie się z zadań.

Strona: 1 2 3 4