Strona głowna  /  Galeria  /  PRZEDSZKOLNE DNI AKTYWNOŚCI
PRZEDSZKOLNE DNI AKTYWNOŚCI
data dodania: 2011-07-05

PRZEDSZKOLNE DNI AKTYWNOŚCI  TO CYKL ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH RAZ W MIESIĄCU DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH. POD WSPÓLNYM TEMATEM, KAŻDA Z SAL PRZYGOTOWANA BYŁA DO INNEGO RODZAJU AKTYWNOŚCI  LUB INNEJ TEMATYKI SZCZEGÓŁOWEJ, W KAŻDEJ DZIECI SPĘDZAŁY OD 20 DO 30 MINUT. W TEN SPOSÓB POZNAWAŁY:
4 PORY ROKU I CHARAKTERYSTYCZNE DLA NICH ZJAWISKA, MOGŁY "DOTKNĄĆ"  I POZNAWAĆ 4 ŻYWIOŁY4 SPOSOBY NA ZDROWE ŻYCIE, SPRAWDZAŁY CZY "WSZYSTKO JEST MUZYKĄ" , POZNAWAŁY DZIECI Z 4 STRON ŚWIATA, DOWIEDZIAŁY SIĘ, ŻE SPORT TO ZDROWIE,  A 1 KWIETNIA BAWIŁY SIĘ W DNIU ŚMIECHU.  ZAJĘCIOM TYM TOWARZYSZYŁY SPECJALNE PRZYGOTOWANIA:  WYSTROJU  SALI, WIELU CIEKAWYCH POMOCY, KTÓRE DZIECI WYKORZYSTYWAŁY PODCZAS ZAJĘĆ I W DOWOLNYCH ZABAWACH PO ZAJĘCIACH.

Strona: 1 2 3 4