Strona głowna  /  Galeria  /  Oglądamy przedstawienie teatralne ZAJACZKOWE NIESPODZIANKI
Oglądamy przedstawienie teatralne ZAJACZKOWE NIESPODZIANKI
data dodania: 2017-04-06

Z wielkim przejęciem wszystkie przedszkolaki wyruszały dzisiaj do Domu Kultury SOKÓŁ w Dąbrowie Tarnowskiej, aby obejrzeć spektakl w wykonaniu aktorów Warszawskiego Teatru Edukacyjnego pt. "Zajączkowe niespodzianki". Już sama podróż (choć niedługa) wzbudziła emocje, zwłaszcza tych najmłodszych przedszkolaków, które po raz pierwszy pdróżowały autobusem. Emocji nie zabrakło też podczas samego spektaklu, wypełnionego muzyką i żywiołową grą aktorów. Do wspólnego śpiewu i zabawy włączyły się  wszystkie dzieci, a niektórzy mogli nawet zadebiutować na scenie. Wesoła, pełna zwrotów akcja przedstawienia i barwne postacie nie pozwoliła się nudzić małym widzom, a tematyka przybliżyła nas do świąt.

Strona: 1 2 3 4