Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy " Pszczółki"
Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy " Pszczółki"
data dodania: 2017-03-19

W dniu 15 marca o godzinie 15.00 odbyły się zajęcia otawrte da rodziców dzieci z grupy " Pszczółki". W tym dniu dzieci były bardzo podekscytowane wizytą swoich rodziców w przedszkolu. Ze zniecierpliwieniem czekały godziny 15.00.  Rodzice mogli zobaczyć swoje pociechy w"akcji".  Dzieci prezentowaly oczywiście pewien wycinek swoich umiejętnosci i wiadomości nabytych w przedszkolu. Były to umiejętności z zakresu mowy i myślenia, umiejętnosci matematyczne, plastyczne oraz przyswojone słownictwo z zakresu języka angielskiego, gdzie gromkimi brawami zostały nagradzane śpiewy piosenek w tymże języku. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za liczny udział.