To takie proste!
Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  Dziękujemy za pomoc dla dzieci z dalekiej PAPUI
Dziękujemy za pomoc dla dzieci z dalekiej PAPUI
data dodania: 2017-03-07


             Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom którzy zaangażowali się w akcję zbierania zabawek i odzieży dla dzieci z Papui. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały informacji o życiu w tak odległym, egzotycznym kraju, jakim jest Papua Nowa Gwinea. Starsze dzieci odszukiwały ten kraj na mapie świata, obliczały jak długo się do niego podróżuje. Jak stwierdziły  same przedszkolaki, mają one w domach bardzo dużo zabawek i chętnie zgodziły się podzielić nimi z innymi dziećmi.

         Zebraliśmy prawie 60kg zabawek, dziecięcych  ubrań i bucików.  Z datków złożonych przez pracowników przedszkola i żłobka oraz wrzuconych (do skarbonki w szatni) przez dzieci i rodziców  zebraliśmy 154zł. Mogliśmy więc już wysłać pierwszą z paczek w daleką podróż do Papui.  Mamy nadzieję, że zgromadzone upominki sprawią  podopiecznym księdza Jarka Wiśniewskiego wiele radości i wywołają niejeden uśmiech.

          Na wysłanie czekają jeszcze 2 paczki, dlatego prosimy o pomoc wszystkich chętnych (zwłaszcza tych, którzy nie zdążyli się włączyć w zbiórkę zabawek) -  nie pozwólmy, aby zabawki ofiarowane przez dzieci pozostały nie wysłane. Nasza skarbonka czeka w Oddziale I !Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+1