Dzieci z Oddz. II i III oglądają bajkę Brzydkie kaczątko - Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  Dzieci z Oddz. II i III oglądają bajkę "Brzydkie kaczątko"
Dzieci z Oddz. II i III oglądają bajkę "Brzydkie kaczątko"
data dodania: 2017-02-24

W piątek 24 lutego dzieci z Oddz. II i III pod opieką nauczycielek: Agnieszki Kapałka, Bogusławy Starzyk i opiekunek: Stanisławy Niemiec i Moniki Stańczyk odbyły wycieczkę do Szkoły Podstawowej w Lisiej Górze. Przedszkolaki korzystając z zaproszenia Dyrektora w/w szkoły p. Jerzego Sadłonia miały przyjemność oglądnięcia bajki "Brzydkie kaczątko" w wykonaniu uczniów, będących zarazem w większości absolwentami przedszkola. Profesjonalna gra aktorska uczniów, piękne stroje, ciekawa scenografia i subtelna oprawa muzyczna sprawiły, że dzieci z wielką uwagą i przejęciem śledziły losy kaczątka. Gromkie oklaski widowni były potwierdzeniem udanego występu i zadowolenia przedszkolaków. Pamiątką z odwiedzin w szkole są wspólnie wykonane zdjęcia.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania
Dyrektorowi Szkoły i Gimnazjum w Lisiej Górze
za zaproszenie i zapewnienie możliwości skorzystania
z nieodpłatnego przejazdu autokarem.
Podziękowania i zarazem życzenia dalszych udanych występów składamy także na ręce pań nauczycielek:
K. Piotrowskiej, A. Klimek i ich wychowanków.