Uroczystość Dnia Babci i Dziadzia w przedszkolu Oddz. II - Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  Uroczystość "Dnia Babci i Dziadzia w przedszkolu" Oddz. II
Uroczystość "Dnia Babci i Dziadzia w przedszkolu" Oddz. II
data dodania: 2017-01-27

Dniem na stałe wpisanym w kalendarz imprez przedszkolnych jest "Dzień Babci i Dziadzia". Choć za oknem zima, mróz - jest to jeden z najcieplejszych, wyjątkowych dni w roku, któremu towarzyszy ciepło, radość, uśmiech i często wzruszenie. W dniu tym serduszka dzieci biją szybciej. Babcia i Dziadziu słuchają czułych, wzruszających słów, serdecznych życzeń.
Z tej okazji 26 stycznia "Myszki" przedstawiły program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły KRAKOWIAKA. Czterolatki w ten sposób wyraziły swym kochanym Babciom, Dziadkom swoje uczucia, pamięć i podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ, nagradzali gromkimi oklaskami. Na pamiątkę spotkania gości obdarowano upominkami. Po występie Dziadkowie zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy dzieci.
      Wszystkim Babciom i Dziadziom życzymy
jeszcze raz conajmniej 100 lat życia, zdrówka i miłości od najbliższych.

Strona: 1 2 3