ZAJĘCIA OTWARTE w grupie Roztańczone Myszki. - Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  ZAJĘCIA OTWARTE w grupie "Roztańczone Myszki".
ZAJĘCIA OTWARTE w grupie "Roztańczone Myszki".
data dodania: 2016-12-08

8 grudnia w Oddz. II odbyły się zajęcia z udziałem Rodziców. Dla dzieci było to nowe doświadczenie, z którym poradziły sobie znakomicie. "Myszki" prezentowały swoje umiejętności, które udało się im nabyć podczas kolejnego roku uczęszczania do przedszkola. 4 latki uważnie słuchały, odpowiadały na pytania nauczyciela, wykonywały zadania zgodnie z poleceniami wychowawcy, jak również przeliczały, porównywały liczebność zbiorów, wskazywaly różnice na dwóch pozornie identycznych obrazkach. Dla Rodziców  była to możliwość bezpośredniej obserwacji dziecka w grupie. "Myszki" dowiodły, że w przedszkolu nie tylko miło spędzają czas, ale także poprzez zabawę nabywają wiele umiejętności, które w przyszłosci będą wyznacznikiem ich gotowości szkolnej.