Świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  Świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
data dodania: 2016-09-20

Święto Przedszkolaka zostało ustanowione z inicjatywy dyrektorów łódzkich przedszkoli uchwałą sejmu z dnia 13 września 2013r. Od tej pory co roku 20 września w Polsce przedszkolaki świętują swoj dzień. Nasze przedszkole tradycyjnie wzorem lat ubiegłych uczestniczyło w kolorowym przemarszu przez centrum gminy. Oprócz spaceru w planie dnia każdej z przedszkolnych grup nie zabrakło zabaw, radości i uśmiechu. Przedszkole dla naszych kochanych przedszkolaków to "drugi dom", w którym  zapewniamy wszystkim wychowankom wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój. Sprawiamy, że każde dziecko czuje się kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesów, ale też do radzenia sobie z porażkami. W tym szczególnym dniu życzymy Wam drodzy nasi Wychowankowie wszystkiego najlepszegoooo.