Wizyta przedszkolaków w Szkole Podstawowej w Lisiej Górze. - Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta przedszkolaków w Szkole Podstawowej w Lisiej Górze.
Wizyta przedszkolaków w Szkole Podstawowej w Lisiej Górze.
data dodania: 2016-06-09

Nasze przedszkolaki zostały zaproszone na zwiedzanie Szkoły Podstawowej w Lisiej Górze. Zostaliśmy tam pięknie przywitani przez Dyrekcję szkoły. Dzieci miały okazję uczestniczyć w krótkich zajęciach, zobaczyć jak działa tablica interaktywna a co najważniejsze usiąść w ławce szkolnej. Dla niektórych było to nie lada przeżycie. Przedszkolaki zaglądały do klas lekcyjnych , do sali przedszkolnej, odwiedziły również gabinet dyrektora. Obejrzały boisko sportowe, kort tenisowy oraz plac zabaw. Największe emocje były na sali gimnastycznej gdzie dzieci uczestniczyły w " ścieżce zdrowia". Zabawom sportowym nie było dość. Szkoła bardzo spodobała sie dzieciom. Z miłymi wrażeniami oraz drobnymi słodkimi upominkami wróciliśmy pieszo do przedszkola, podziwiając w drodze piękne okoliczności natury. Pięknie dziękujemy za zaproszenie, za przygotowanie zajęć dla dzieci oraz uczniom za wzorowo pełnioną opiekę nad przedszkolakami. Pozdrawiamy !

Strona: 1 2 3 4