Strona głowna  /  Galeria  /  Świętujemy Dzień Dziecka w przedszkolu
Świętujemy Dzień Dziecka w przedszkolu
data dodania: 2016-06-01

1 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka . Z tej okazji czekało na   dzieci  wiele niespodzianek.  Po porannym posiłku Pani Dyrektor złożyła dzieciom życzenia i  obdarowała lizakami.W godz. 9.00– 10.00 dzieci bawiły się przy akompaniamencie p. Krzysia i p. Kasi z rytmiki.  Pląsy, tańce, zabawy kołowe, improwizacja ruchowa do piosenek z dziecięcego repertuaru były nieodzownymi elementami zabawy. W godz. 10.00 – 11.00 dzieci aktywnie spędziły czas podczas zabaw na świeżym powietrzu (stadionie) z wykorzystaniem chusty animacyjnej, piłek, szarf, skakanek, liny. Dużą atrakcją było puszczanie mydlanych baniek.  Chętne dzieci mogły  pomalować sobie twarz wybranym motywem.Wśród atrakcji dnia nie zabrakło konkursów i zabaw z elementami rywalizacji, podczas których dzieci dobrze się bawiły o czym świadczyły roześmiane i radosne buzie. Dzieci miały także okazję spróbować jazdy na hoverboardzie (segway). Za każdym kolejnym razem nauka jazdy szła coraz lepiej. Każde dziecko w tym dniu zostało obdarowane„ prezencikiem”, który zabrało do swojego domu. Był to dzień pełen wrazeń, emocji i radości, którego wspomnieniem są wykonane zdjęcia.

Strona: 1 2 3 4 5