Strona głowna  /  Galeria  /  Konkurs plastyczny " Suknia Pani Wiosny"
Konkurs plastyczny " Suknia Pani Wiosny"
data dodania: 2016-04-20

W dniu 15.04.2016 r. Odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt. " Suknia Pani Wiosny". Konkurs polegał na zaprojektowaniu sukni dla Pani Wiosny. Każda z grup wykonała swój projekt, techniką dowolną. Dziękuję wszystkim dzieciom i nauczycielom za uczestnictwo w konkursie. Oceny prac dokonało powołane Jury w składzie: Lucyna Gancarz- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisiej Górze, Grażyna Merchut- pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisiej Górze. Wyniki konkursu : Miejsce pierwsze- oddział III ( Pracowite Pszczółki), Miejsce drugie- ( Roztańczone Myszki), pozostałe grupy zostały wyróżnione. Jury dokonując oceny prac brało pod uwagę pomysłowość i zaangażowanie dzieci. Słodycze dla dzieci ufundował Pan Krzysztof Kułaga za co serdecznie dziękujemy. Organizator konkursu Joanna Stańczyk.