Strona głowna  /  Galeria  /  Konkurs plastyczny "Leśna Rodzina"
Konkurs plastyczny "Leśna Rodzina"
data dodania: 2016-04-13

W konkursie  plastycznym "Leśna Rodzina" przeprowadzonym na terenie przedszkola brały udział przedszkolaki z Oddz. III i IV (dzieci 5,6-letnie).  Konkurs polegał na przedstawieniu leśnej rodzinki. Uczestnik bazując na własnych obserwacjach przyrody przedstawia je w postaci pracy plastycznej. Konkurs ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku Lasów Państwowych wśrod najmłodzych. Konkurs "Leśna Rodzina" składa sie z dwóch etapów: I etap PRZEDSZKOLAK (eliminacje na terenie przedszkola - wybranie jednej pracy),  II etap  - ogólnokrajowy (przeprowadzony przez organizatora Towarzystwo Przyjaciół Lasu - wybór prac zgodnie z regulaminem 20 maja).
W konkursie przedszkolnym brało udział 8 prac, które oceniło Jury w składzie:
Urszula Żebrowska- Dyrektor Gminnego Przedszkla w Lisiej Górze,
Lucyna Gancarz - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisiej Górze
Iwona Łakoma - nauczyciel przedszkola.
Biorąc pod uwagę samodzielność wykonanej pracy Jury wskazało:
I miejsce - Wiktoria Więcek,
II miejsce - Paulina Adamczyk,
III miejsce - Hanna Chłopek.
Decyzją Komisji Konkursowej praca Wiktorii przeszła do II etapu - ogólnokrajowego.
Zgodnie z zapewnieniem koordynatora akcji na terenie przedszkola wszystkie prace zostały w sposób zróżnicowany nagrodzone.