Strona głowna  /  Galeria  /  Uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadzia" w Oddz.I
Uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadzia" w Oddz.I
data dodania: 2016-01-13

W środę 13 stycznia do naszego przedszkola przybyli licznie szczególni goście - babcie i dziadkowie. Świętowaliśmy, bowiem w Oddz. I "Dzień Babci i Dziadzia" . Babcia i dziadziu to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a "Dzień Babci i Dziadzia" to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami pamięci i miłości. Krasnalki z tej ważnej okazji przedstawiły swoim Dziadkom przygotowany program artystyczny - pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki,wesoło tańczyły. Występom towarzyszyła radość, uśmiechy i oczywiście gromkie oklaski. Dzieci wręczając  bliskim wykonane laurki składały życzenia zapewniając o swoich gorących uczuciach i pamięci. Dzień ten pozostanie zapewne na długo w pamięci i sercach dzieci i ich Dziadków.

Strona: 1 2 3