Strona głowna  /  Galeria  /  POLA NADZIEI - AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM W TARNOWIE
POLA NADZIEI - AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM W TARNOWIE
data dodania: 2015-05-21

Jesienią  posadziliśmy żonkilowe cebulki na „Polach Nadziei”, które znajdują się na naszych przedszkolnych rabatkach.  Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei. Przypominają nam  o ludziach cierpiących –także dzieciach- oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.  W dniach 13 – 15 kwietnia 2015r. przeprowadziliśmy kwestę na w/w cel w naszym przedszkolu. Dzieci z Oddz.
V i IV pod opieką nauczycielek ( koordynatorek akcji)
Bogusławy Starzyk i Joanny Przetak  przeprowadziły zbiórkę funduszy na  rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego im. Bł. Fryderyka Ozanama.

Za każdy datek ofiarodawca otrzymał żonkilową pamiątkę. Zebrane fundusze przekazane zostały organizatorom zbiorki. Wszystkim osobom, które włączyły się w/w kwestę w naszym przedszkolu - serdecznie dziękujemy.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

/ Jan Paweł II /