Strona głowna  /  Galeria  /  NAGRYWAMY PŁYTĘ \"HEJ KOLĘDA,KOLĘDA\"
NAGRYWAMY PŁYTĘ \"HEJ KOLĘDA,KOLĘDA\"
data dodania: 2014-12-10

Nasze przedszkole pracuje nad nagraniem płyty „Hej kolęda, kolęda". Jest to niecodzienny przedsięwzięcie, które ma na celu promowanie zdolności  i zamiłowań muzycznych dzieci oraz propagowanie bogatej tradycji polskiego kolędowania wśród społeczności lokalnej.

Płyta „Hej kolęda, kolęda”-zawierać będzie kolędy śpiewane przez nasze przedszkolaki oraz Panie nauczycielki.Powstaje ona dzięki zaangażowaniu wielu osób.
Dzieci przygotowywane były do nagrania przez nauczycielki przedszkola.

Nagrania oraz oprawy technicznej (nagranie podkładów; miks i mastering zarejestrowanego materiału)dokonał Pan Michał Przetak MOOZART STUDIO NAGRAŃ oraz przygotował okładkę płyty, wykorzystując wykonane przez dzieci ilustracje. Nad przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwały p. dyrektor Urszula Żebrowska i nauczycielka Joanna Przetak.

Płyta nie powstałaby bez udziału sponsorów, którym składamy serdeczne podziękowania za życzliwość, pomoc i wsparcie finansowe naszych działań.