Strona głowna  /  Galeria  /  OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2014
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2014
data dodania: 2014-09-21

Z wielką przyjemnością informujemy, że  po raz pierwszy przystąpiliśmy w tym roku do ogólnopolskich obchodów „Dnia Przedszkolaka”.

W tym dniu wspólnie z dziećmi świętujemy  w szczególny sposób to, że są przedszkolakami. Dorosłym  pragniemy przypominać o roli przedszkola w  rozwoju dziecka, w kształtowaniu jego postaw  i zdobywaniu przez nie konkretnych umiejętności i wiadomości.

Chcemy  też zwrócić uwagę innych osób i instytucji na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz upowszechniać wartość edukacji przedszkolnej. Gminne  Przedszkole w Lisiej Górze już od 52 lat służy kolejnym pokoleniom małych i dorosłych  mieszkańców naszej wsi i gminy.

Zapraszamy dzieci do wesołej zabawy w przedszkolnym ogrodzie, a dorosłych do odwiedzin w naszym przedszkolu – podczas  przedszkolnych uroczystości  lub wirtualnie  – na stronie internetowej.

Strona: 1 2 3